Pojištění 2016 změna !!

Pojištění 2016 změna !!

Ahoj piloti

Po zralé úvaze a i podle vzoru ostatních leteckých škol jsem dospěl k názoru že od roku 2016 nebudu na Dynamika uzavírat havarijní pojištění. Stávající pojištění platilo do 15.12.2015.
Budu do budoucna sám sobě pojišťovnou,respektive věřím,že D fatálně nerozflákame(Za 5 let provozu bude ve fondu na škody uloženo 350.000,-) To už s vašim osobním pojištěním odpovědnosti bude na nějakou tu případnou opravu snad stačit 🙂
Nebudu tedy požadovat žádnou podílovou platbu pojištění a ruším tuto kategorii v ceníku.
Před létáním v roce 2016 budu ale požadovat uzavření pojištění pilota za škodu na letadle ve výši 200.000,- Na Laa to pro členy nabízejí za cenu okolo 4000,-.
Pošlete mi, prosím, info o uzavření této pojistky.
Také si,prosím,pozorně pročtěte pojistné podmínky plnění pojistky za škodu na letadle.Jakékoliv porušeni čehokoliv je ve výlukách pojištění.Pozor na to.

Ještě info provozní.
Dynamik bude cca týden v Bolce na prohlídce a montáži GPS na které jsme se dohodli.Potom se podle vývoje počasí operativne rozhodneme o dalším umístěni Lípa nebo Hradčany.Silvestrovské létáni bude v Bolce,chystá se tam větší provoz,tak neváhejte.

Buďte prosí při létáni opatrní.
Doufám že si letadlo v přištim roce užijete do sytosti.Také jsem optimista v tom,že nás v příštim roce neohrozi žádny vážnějši incident.
Užijte si oslavu Nového roku.

Díky

Petr